Outsourcing SEM i SEO

Nasze kompetencje łączą biznes z technologią. Partnerom proponujemy współpracę w realizacji celów sprzedażowych dla sektora e-commerce.

Agencjom marketingowym oferujemy swoje kompetencje przede wszystkim w obszarze SEM i SEO. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie pracując między innymi z Klientami korporacyjnymi. Dobrze znamy realia takiej współpracy, co pozwala nam oferować usługi outsourcingu dużym Agencjom. Obsługiwaliśmy na takich zasadach kampanie dla czołowych marek. Jeżeli szukasz zewnętrznego wsparcia dla ekspansji biznesu online oraz outsourcingu dla swojej Agencji - zapraszamy do kontaktu!

Współpracuj z nami

Do współpracy z Partnerami podchodzimy tak, jak do współpracy z Klientami. Zawsze dbamy o realizację celów naszych Partnerów oraz ich Klientów, prowadząc wszelkie działania nie tylko z należytą starannością, ale przede wszystkim z wizją celu, jakim jest kreacja i ekspansja biznesu online. Świat korporacyjnych Agencji znamy od środka, więc nie straszne nam deadline'y, calle z Klientami czy wszelkie procedury i zasady.

Jak wygląda współpraca z nami?

Krok 1

Rozmawiamy o potrzebach Twojej Agencji i o naszych możliwościach

Krok 2

Uzgadniamy warunki finansowe oraz zakres współpracy

Krok 3

Podpisujemy umowę i rozpoczynamy pracę przy Twoich projektach

Efektywność to nasza domena

Bo rezultaty są najważniejsze.

Mamy obsesję na punkcie celów kampanii i stajemy na głowie, żeby je realizować. Tak samo podejdziemy do Twoich działań online i poprowadzimy je z mocnym nastawieniem na konkretne rezultaty. Zapraszamy do wstępnych konsultacji, dzięki którym bliżej się poznamy i sprawdzimy, czy ta współpraca ma sens dla obu stron.