Poznaj nas i przekonaj się dlaczego działamy tak skutecznie

Nie kreujemy sztucznych potrzeb na rynku, ale po prostu pomagamy klientom Cię odnaleźć. Promujemy Twoją firmę, a jednocześnie dajemy ludziom to, czego potrzebują. To klucz do rynkowego sukcesu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nie poprzestajemy na pozycjonowaniu i marketingu w wyszukiwarkach. Robimy o wiele więcej. Doradzamy co warto dodać do asortymentu, podpowiadamy jak poprawić doświadczenia użytkowników strony i jak reagować na rynkowe kryzysy. Patrzymy na biznes z wielu perspektyw.

Dostosowujemy się do możliwości budżetowych firm, a każdą złotówkę wydajemy z rozwagą, bo wiemy, że nie wzięła się u Ciebie znikąd. Lubimy konkret. Dlatego naszą efektywność mierzymy przede wszystkim przez pryzmat Twoich zysków.

Pomagamy firmom wyjść z zastoju. Wiemy co zrobić, kiedy innym brakuje już pomysłów. Produkujemy je zresztą w zawrotnym tempie. To my zawsze wychodzimy z inicjatywą!

Istniejemy od 2008 roku. Kiedy rozpoczynaliśmy działalność, marketing cyfrowy dopiero zaczynał raczkować. Towarzyszyliśmy jego rozwojowi krok w krok, ba… nawet sami przyczyniliśmy się do tego rozwoju. A to oznacza, że zasady marketingu znamy od podszewki i wiemy jak zrobić z tej wiedzy użytek. Pracowaliśmy dla firm z wielu branż i przetestowaliśmy już setki mechanizmów marketingowych.

Po prostu znamy się na swojej robocie. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu, ale jednocześnie nie boimy się eksperymentować i wdrażamy nowe, autorskie narzędzia, dzięki którym wyprzedzamy konkurencję.

Czym się zajmujemy?


Filary naszej działalności

Online marketing

Sama strona internetowa nie przyprowadzi Ci ani jednego Klienta. Najpierw trzeba go na tę stronę skierować i dopiero wtedy sprzedaż może rosnąć. Od zera do nieskończoności. Nie chcemy się chwalić, ale dobrze wiemy, jak zdobywać klientów w Internecie - robimy to od lat.

Ekspansja biznesu

Wspieramy naszych Klientów również w zakresie ekspansji ich biznesów na rynki zagraniczne. Mamy na swoim koncie sukcesy w tym obszarze i obecnie prowadzimy kilka takich projektów. Dzięki temu nasze doświadczenia pozostają aktualne. Jeśli chcesz działać nie tylko w Polsce - dobrze trafiłeś!

Jak prowadzimy nasze kampanie?

Działamy w cyklu Deminga (PDCA). To zasada ciągłego ulepszania:

Etap 1. Planujemy

Przystępujemy do rozpoznania Twojej sytuacji na rynku, oceniamy szanse i zagrożenia. Kiedy wiemy już na czym stoimy, szacujemy jakich realnych wyników możesz spodziewać się po rozpoczęciu współpracy. Jeśli zaakceptujesz cel, przystępujemy do opracowywania optymalnej strategii.

Etap 2. Wykonujemy

Wdrażamy sprawdzone mechanizmy i cały czas opracowujemy nowe, autorskie rozwiązania, które mogą przynieść jeszcze lepsze efekty.

Etap 3. Testujemy

Regularnie badamy rezultaty naszych działań. Sprawdzamy, jakie efekty przynoszą i konfrontujemy je z początkowymi założeniami. Wyciągamy wnioski.

Etap 4. Ulepszamy

Dobre rozwiązania standaryzujemy i staramy się je ulepszać jeszcze bardziej, a te, które nie przynoszą oczekiwanych efektów – zastępujemy nowymi. Sprawdzamy jak reaguje konkurencja i dostosowujemy strategię do zmieniających się realiów rynkowych.