Realizacje i przykłady działań

Tak zapewniamy firmom spokój, bezpieczeństwo
i nieskrępowany rozwój.


Referencje firmy Novo Technologies S.A.


Logo Novo
Novo Technologies S.A.
Marcin Grodzicki, prezes zarządu

          "W niniejszym piśmie chcielibyśmy zarekomendować usługi firmy Infron i wyrazić głębokie zadowolenie z dotychczasowej współpracy z właścicielem firmy, Panem Rafałem Lemancewiczem. Z firmą Infron współpraca łączy nas od 25.08.2010 r. Od tego czasu firma z powodzeniem świadczy usługi administracji serwerami, w ramach czego wykonano dla nas m.in. reinstalację 2 serwerów i instalację dodatkowego serwera w strukturze.


          Firma przeprowadziła jednocześnie optymalizację działania posiadanych przez nas serwerów, co pozwoliło znacznie usprawnić ich pracę, zwiększyć wydajność i zminimalizować ryzyko powstawania nieprawidłowości w ich funkcjonowaniu, czego pozytywne rezultaty odnotowujemy w codziennej pracy naszego systemu. Dodatkowo prowadzony jest na bieżąco monitoring serwerów, rozszerzony o obserwację niestandardowych elementów. Przebudowany został także system tworzenia kopii zapasowych, co pozwoliło nam na sprawniejsze i bezpieczniejsze archiwizowanie danych.


          Usługi świadczone przez Infron pozwoliły na oszczędności w naszej firmie oraz usprawniły codzienne operacje w systemie informatycznym. Dodatkowo firma służy nam szeroko rozumianą pomocą w ramach konsultingu bieżących kwestii technicznych. Na wyjątkowe uznanie zasługuje fakt błyskawicznej reakcji na wszelkie zgłaszane pytania i prośby.


          Dzięki firmie Infron posiadamy stałe wsparcie informatyczne, które przekłada się na komfort pracy i dużą wydajność naszej infrastruktury. Z pełnym przekonaniem chcielibyśmy zatem polecić firmę Infron, z którą pozostajemy we współpracy również aktualnie. Firma oferuje usługi na najwyższym poziomie i w ich realizacji znacznie wykracza ponad standard, z jakim spotykaliśmy się wcześniej."

Referencje Novo Technologies

 

Sprawdź pozostałe referencje

W czym możemy Ci pomóc?

Podaj proszę e-mail lub telefon - jak najszybciej się skontaktujemy

"Kumulacja wieloletniego doświadczenia (od 2008 roku) oraz niezwykłych współpracowników sprawia, że zapewniamy naszym klientom mix wielkiej pasji i najnowszych technologii. Efektem są usługi na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu."

Rafał Lemancewicz

właściciel firmy

Obsługa informatyczna

Marketing internetowy

Infron

Kontakt

Infron
ul. Kowelska 4/10
03-432 Warszawa
infron@infron.pl
tel. +48 660 222 229
NIP: 854-191-88-79
Regon: 280330447
ul. Perkunowska 5
11-500 Giżycko
Infron logo
Copyright © 2016