Realizacje i przykłady działań

Tak zapewniamy firmom spokój, bezpieczeństwo
i nieskrępowany rozwój.


Referencje firmy Globis Sp. z o.o


Logo Visiobot
Globis Sp. z o.o
Hubert Zdunek, prezes zarządu

"Globis Sp. z o.o. chciałaby gorąco polecić usługi firmy Infron. W naszej opinii poziom oferowanej przez firmę współpracy zasługuje na szczególne uznanie i dalszą rekomendację. Na usługi świadczone przez Infron wobec naszej spółki złożyło się kilka istotnych operacji.


Firma podjęła się całościowej analizy działania i zachowania strony http://visiobot.com, co pozwoliło zdefiniować wcześniej istniejące problemy i zoptymalizować działanie naszego serwisu. Firma Infron zdiagnozowała także problemy z konfiguracją serwera, a następnie przeprowadziła instalację serwera wirtualnego, którym obecnie administruje.


Działanie serwera oceniamy bardzo wysoko, co jest bezpośrednim efektem działań podjętych przez Infron. Ponadto firma przedstawiła nam spersonalizowaną ofertę usług, która odpowiada naszym indywidualnym wymaganiom i potrzebom oraz pozwala nam korzystać z optymalnej oferty obsługi informatycznej przy zachowaniu racjonalnych kosztów.


Dodatkowo Infron gwarantuje nam stałe wsparcie techniczne, co pozwala na ciągłą kontrolę funkcjonowania systemów informatycznych i natychmiastową reakcję w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów.


Chcielibyśmy zatem polecić współpracę z firmą Infron i szczególnie podziękować za wysokiej jakości obsługę Panu Rafałowi Lemancewiczowi, właścicielowi firmy."

Referencje Globis

 

Sprawdź pozostałe referencje

W czym możemy Ci pomóc?

Podaj proszę e-mail lub telefon - jak najszybciej się skontaktujemy

"Kumulacja wieloletniego doświadczenia (od 2008 roku) oraz niezwykłych współpracowników sprawia, że zapewniamy naszym klientom mix wielkiej pasji i najnowszych technologii. Efektem są usługi na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu."

Rafał Lemancewicz

właściciel firmy

Obsługa informatyczna

Marketing internetowy

Infron

Kontakt

Infron
ul. Kowelska 4/10
03-432 Warszawa
infron@infron.pl
tel. +48 660 222 229
NIP: 854-191-88-79
Regon: 280330447
ul. Perkunowska 5
11-500 Giżycko
Infron logo
Copyright © 2016