Realizacje i przykłady działań

Tak zapewniamy firmom spokój, bezpieczeństwo
i nieskrępowany rozwój.


Referencje firmy Elight Sp. z o.o


Logo Elight
Elight Sp. z o.o
Paweł Woliński, prezes zarządu

"W imieniu elight®, chciałbym zarekomendować firmę Infron, która dostarcza kompleksowych usług informatycznych kluczowych dla działania naszego firmowego serwera. Firma odpowiedzialna jest za obsługę administracyjną serwera i zajmuje się bieżącą analizą jego stanu i identyfikacją problemów. Zespół sprawnie reaguje na wszelkie zaobserwowane nieprawidłowości w działaniu aplikacji, błyskawicznie proponuje rozwiązania, a następnie z sukcesem je wdraża. Firma świadczy także na bieżąco usługi wsparcia technicznego oraz programistycznego, dbając o bezpieczeństwo środowiska informatycznego oraz sprawne funkcjonowanie serwera naszej firmy.


Kompetencje Infronu okazały się kluczowe w sytuacji kryzysowej, w jakiej znalazł się nasz serwer - dzięki informatykom udało się zażegnać ryzyko całkowitej reinstalacji serwera. Jest to fakt, jaki chcielibyśmy wyjątkowo podkreślić, gdyż dzięki tej interwencji udało się zarówno uchronić cenne zasoby danych, jak też uniknąć kosztów czasowych i finansowych związanych z reinstalacją.


Jesteśmy w pełni zadowolonym klientem firmy Infron, z którą pozostajemy we współpracy."

Referencje Elight

 

Sprawdź pozostałe referencje

W czym możemy Ci pomóc?

Podaj proszę e-mail lub telefon - jak najszybciej się skontaktujemy

"Kumulacja wieloletniego doświadczenia (od 2008 roku) oraz niezwykłych współpracowników sprawia, że zapewniamy naszym klientom mix wielkiej pasji i najnowszych technologii. Efektem są usługi na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu."

Rafał Lemancewicz

właściciel firmy

Obsługa informatyczna

Marketing internetowy

Infron

Kontakt

Infron
ul. Kowelska 4/10
03-432 Warszawa
infron@infron.pl
tel. +48 660 222 229
NIP: 854-191-88-79
Regon: 280330447
ul. Perkunowska 5
11-500 Giżycko
Infron logo
Copyright © 2016