Spersonalizowane usługi informatyczne

Sprzęt i oprogramowanie działają jak należy, koszty maleją,
a my ciągle wszystko ulepszamy.


Administracja serwerami

Aplikacje internetowe

Monitoring serwerów

Migracja danych

Projektowanie systemów
wysokiej wydajności

Administracja sieci

Wdrożenia systemów

Administracja serwerami


Serwer to serce każdej rozwiniętej informatycznie firmy. Jeśli stanie lub coś zaburzy jego pracę, od razu wszyscy to odczują.

 

A my potrafimy zadbać o to serce. Windows Serwer, Linux – mamy specjalistów od obsługi każdego systemu. Oni są fanami technologii, dążą do perfekcji funkcjonowania systemów, którymi się opiekują.

 

Pomagamy w wyborze, zakupie, konfiguracji i naprawie każdego systemu. Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo danych i funkcjonowania wszystkich aplikacji. Służą temu regularne kopie zapasowe i szybkie aktualizacje systemów.

 

Pracujemy zarówno zdalnie, jak i na miejscu u Klienta. Oczywiście jest znacznie taniej, gdy nie musimy dojeżdżać na miejsce, więc to Klient decyduje o formie naszej opieki informatycznej. Wyjątkiem są fizyczne awarie serwerów, gdy nasz technik musi dokonać naprawy na miejscu. Jednak dążymy do tego, by zapobiegać takim awariom i służymy radą, w jaki sposób zminimalizować lub nawet całkowicie wyeliminować podobne sytuacje.

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

W czym możemy Ci pomóc?

Podaj proszę e-mail lub telefon - jak najszybciej się skontaktujemy

"Kumulacja wieloletniego doświadczenia (od 2008 roku) oraz niezwykłych współpracowników sprawia, że zapewniamy naszym klientom mix wielkiej pasji i najnowszych technologii. Efektem są usługi na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu."

Rafał Lemancewicz

właściciel firmy

Obsługa informatyczna

Marketing internetowy

Infron

Kontakt

Infron
ul. Kowelska 4/10
03-432 Warszawa
infron@infron.pl
tel. +48 660 222 229
NIP: 854-191-88-79
Regon: 280330447
ul. Perkunowska 5
11-500 Giżycko
Infron logo
Copyright © 2016