Co warto o nas wiedzieć?

Znamy się na tym, co robimy i ciągle to doskonalimy.


O naszej firmie


Od 2008 roku świadczymy usługi informatyczne. I mamy to „coś”, co sprawia, że są one zawsze na najwyższym poziomie.

Jesteśmy szybcy. Bardzo wcześnie odkryliśmy swoje pasje informatyczno-marketingowe i bez przerwy je doskonalimy. Nie ma takiej siły, która by nas od tego oderwała. Tego ducha nie pokonają żadne problemy, bo skutecznie się z nimi rozprawiamy. I zawsze nam się chce.

Informatyka i marketing internetowy to dwie dziedziny, w których zmiany następują z dnia na dzień. Kto nie nadąża, zostaje w tyle. Jeśli z nami współpracujesz, zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych narzędzi i technik. To daje ogromną przewagę, a my lubimy ją mieć.

Poza tym jesteśmy całkiem sympatyczni, czyli dobrze się z nami rozmawia i współpracuje. Bo biznes traktujemy bardzo osobiście.
 

Założyciel firmy


Jeśli ktoś stawia pierwsze kroki w marketingu już w gimnazjum, a firmę zakłada od razu po maturze, to musi coś w sobie mieć.

Rafał Lemancewicz ma w sobie ten unikatowy gen. Nie starczyłoby strony, by opisać wszystkie jego zainteresowania i osiągnięcia, ale kogo interesuje CV. Tu liczy się doświadczenie w marketingu i prowadzeniu firmy informatycznej. A te ma ogromne, co potwierdzają historia i klienci.

Do tego dochodzi pewna szczególna umiejętność przyciągania wspaniałych pracowników oddanych swojej pracy, którą wykonują po mistrzowsku.

Jaki właściciel, taka firma. Ta jest niezwykła.

Zespół


Mariusz Skowroński

Zespół ds. Obsługi Informatycznej Firm

 

Urodzony administrator IT, choć pierwszą pracę podjął dopiero w wieku 17 lat. Łączy w sobie idealne sprzeczności – bardzo analityczny umysł z nieograniczoną kreatywnością w rozwiązywaniu problemów. Siła spokoju i cierpliwości. White hacker gotowy na każde wyzwanie.

Radosław Karpiński

Dział Marketingu Internetowego

 

Specjalista od AdWords. Pracował w GroupM, największej agencji reklamowej świata, w której zarządzał kampaniami takich firm i marek, jak Leroy Merlin, Visa, Orlen, H&M, Nivea, IKEA, KappAhl, Geberit, COTY. Potrafi zagonić AdWords do prawdziwej pracy, a strony na wysokie pozycje.

W czym możemy Ci pomóc?

Podaj proszę e-mail lub telefon - jak najszybciej się skontaktujemy

"Kumulacja wieloletniego doświadczenia (od 2008 roku) oraz niezwykłych współpracowników sprawia, że zapewniamy naszym klientom mix wielkiej pasji i najnowszych technologii. Efektem są usługi na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu."

Rafał Lemancewicz

właściciel firmy

Obsługa informatyczna

Marketing internetowy

Infron

Kontakt

Infron
ul. Kowelska 4/10
03-432 Warszawa
infron@infron.pl
tel. +48 660 222 229
NIP: 854-191-88-79
Regon: 280330447
ul. Perkunowska 5
11-500 Giżycko
Infron logo
Copyright © 2016