Co warto o nas wiedzieć?

Znamy się na tym, co robimy i ciągle to doskonalimy.

Czemu warto u nas pracować?

Praca zdalna - nie stoisz w korkach, nie jeździsz komunikacją miejską, masz więcej czasu dla siebie i dla rodziny. Pomyśl jak go wykorzystasz. Może wreszcie będziesz mógł się wysypiać.

Stały kontakt ze współpracownikami i Klientami - pomimo tego, że nie będziesz musiał pracować w biurze, to na pewno nie zabraknie ci kontaktu z drugim człowiekiem.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ PRACY

Kariera

Aktualnie poszukujemy:

SPECJALISTA DS. SEM

praca zdalna, okresowe spotkania w Warszawie

Jakie zadania obejmuje stanowisko?

  • Samodzielne zarządzanie kampaniami Klientów z różnorodnych branż, w tym sklepów internetowych;
  • Przedstawianie rekomendacji zmian i wdrożeń w projektach;
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów i trudności;
  • Kontakt z Klientem w kwestiach technicznych;
  • W wyjątkowych sytuacjach, przy wymagających tego projektach - współdziałanie w zespole;
  • Profesjonalizm i pełna odpowiedzialność za wyniki.

Możesz o sobie powiedzieć?

  • Lubię pracować z liczbami, analizując dane;
  • Potrafię wyciągać i przedstawiać logiczne wnioski z danych liczbowych;
  • Posiadam ponad 2 letnie doświadczenie jako specjalista ds. SEM;
  • Samodzielnie prowadziłem kampanie, w głównej mierze sprzedażowe;
  • Bez trudu układam teksty reklamowe;
  • Swobodnie posługuję się narzędziami Google: Analytics, Merchant Center.

I do tego:

  • Efektywnie organizuję własną pracę,
  • Podejmuję szybkie i jednoznaczne decyzje, koncentrując się na celu,
  • Mam w sobie gotowość do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań,
  • Gdy już angażuję się w projekt, to na 100%.

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonej, stale rozwijającej się firmie;
  • Współpracę w poukładanym, metodycznym zespole, stawiającym na szczerość i słowność;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa B2B lub umowa o pracę);
  • Pracę w 100% zdalną;
  • Wpływ na swoją pracę, ciekawe wyzwania i szansę pracy przy projektach z różnorodnych branż;
  • Poszerzenie wiedzy w zakresie potrzeb rynku;
  • Wymianę know-how w zespole z wieloletnią praktyką i sukcesami w obszarze wdrażania kampanii;
  • Pole do doskonalenia twardych, przyszłościowych kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres infron@infron.pl

W czym możemy Ci pomóc?

Podaj proszę e-mail lub telefon - jak najszybciej się skontaktujemy

"Kumulacja wieloletniego doświadczenia (od 2008 roku) oraz niezwykłych współpracowników sprawia, że zapewniamy naszym klientom mix wielkiej pasji i najnowszych technologii. Efektem są usługi na bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu."

Rafał Lemancewicz

właściciel firmy

Obsługa informatyczna

Marketing internetowy

Infron

Kontakt

Infron
ul. Perkunowska 5
11-500 Giżycko
infron@infron.pl
tel. +48 660 222 229
NIP: 854-191-88-79
Regon: 280330447